Logowanie
alt


W "Mikołajki" odbyła się druga część akcji charytatywnej „Pola Nadziei” w czasie której uczniowie nabywali kotyliony – cegiełki za symboliczną złotówkę. Kotylion był „przepustką” do zwolnienia z odpowiedzi ustnej w tym szczególnym dniu. Również dzień Św. Mikołaja – był dniem finału akcji „Faworek”, która polegała na sprzedaży ciastka z wróżbą w czasie szkolnych andrzejek. Każda załączona wróżba, była jednocześnie losem. Wśród uczestników akcji dziś na długiej przerwie zostały rozlosowane symboliczne nagrody.

Całość środków uzyskanych w czasie akcji "Faworek"  tj. 183,30 zł oraz środki, ze sprzedaży kotylionów 249,42 zł  (razem: 432,72) -  zostaną przekazane na wsparcie akcji Pola Nadziei. Wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy Dziękujemy.
                                                                                                                                                                                            Samorząd Uczniowski

 

Poprawiony (poniedziałek, 02 stycznia 2017 13:50)

Więcej…

 
01.12.2016 r. odbyły się eliminacje szkolne Olimpiady Przedsiębiorczości, w której brało udział 8 uczniów naszej szkoły. 06.12.2016 r. ukazały się szacunkowe wyniki wg których do dalszego etapu zakwalifikowało się aż 6 naszych uczniów tj. Piotr Brzeźny, Dominika Cendry, Anna Fajlhauer, Anna Kozik, Anna Moczała, Katarzyna Pałczak.
Wszystkim serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.
                                                                                                                                              opiekun Monika Legieć-Kwaśny
 

Poprawiony (czwartek, 08 grudnia 2016 12:07)

 


Znamy już wyniki etapu rejonowego II Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich, aż trzy osoby zakwalifikowało się do Finału Olimpiady tj.: Dominika Cendry kl. 3ea,  Anna Fajlhauer kl. 3ea, Sabina Hubczak kl.  4eb.  Finał ogólnopolski odbędzie się już 15-16.12.2016 r. w Szczecinku w Zespóle Szkół Nr 2 im. Księcia Warcisława IV.
Pozostali reprezentanci naszej szkoły uzyskali wyróżnienia tj.:
Anna Kozik Kl. 4ea,  Katarzyna Pałczak kl. 4ea, Anna Moczała kl. 4eb, Piotr Brzeźny kl. 3ea.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
                                                                                                                                                                opiekun Monika Legieć-Kwaśny

Poprawiony (czwartek, 08 grudnia 2016 11:58)

 

alt
Drodzy Uczniowie!

Jutro w naszej szkole "Mikołajkowy dzień bez stresu". Wystarczy nabyć kotylion za symboliczną złotówkę, aby "zafundować" sobie dzień bez pytania. Mikołajkowe kotyliony będą sprzedawane w czasie przerw na pierwszym piętrze już od godz 6.50. Kotylion należy przypiąć do identyfikatora. Jest to druga część naszej charytatywnej akcji "Pola Nadziei", tak więc całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na potrzebyhospicjum  w naszym mieście.

Przypominamy także, iż jurto losowanie nagród wśród uczniów, którzy brali udział w akcji "Faworek". Prosimy zabrać ze sobą karteczkę z wróżbą. Jest to konieczne, aby odebrać nagrodę. Losowanie odbędzie się na dużej przerwie o godz. 10.20 w auli szkolnej.

Pozdrawiamy i zachęcamy do udziału w tej szczytnej akcji.

                                                                                                                                         Sabina Stolorz-Pospiszyl

                                                                                                                                         Monika Legieć-Kwaśny 

Poprawiony (poniedziałek, 05 grudnia 2016 20:03)

 


Za zarobione w ramach prowadzonej działalności pieniądze członkowie Spółdzielni Uczniowskiej EKONOMUS wraz z opiekunami pojechali 7 listopada na wycieczkę do Krakowa.

Odwiedzili Park Trampolin „GO Jump”, gdzie jak twierdzą, świetnie się bawili. Zwiedzili również miasto, a szczególnie Rynek i Wawel. Spółdzielcom wycieczka bardzo się podobała i cieszą się, że to wszystko zostało sfinansowane przez pieniądze, zarobione dzięki ich ciężkiej pracy.


Poprawiony (środa, 30 listopada 2016 10:50)

 Drodzy Uczniowie!

Dzisiaj w naszej szkole andrzejkowa akcja charytatywna "FAWOREK". W czasie przerw będzie można za symboliczną złotówkę kupić ciastko z wróżbą lub sentencją (każda będzie opatrzona numerem). Wśród osób, które zakupią faworka rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki, w tym także jeden "dzień bez pytania" w drugim semestrze. Losowanie już 6 grudnia (Mikołajki); konieczne jest zachowanie do tego czasu zakupionej wraz z ciastkiem karteczki z numerem. Dzisiaj  możecie również zamawiać dedykacje muzyczne (na parterze będzie działał nasz radiowęzeł).

Całkowity dochód ze sprzedaży faworków oraz muzycznych dedykacji przeznaczony będzie na akcję "Pola Nadziei". Zachęcamy do udziału i życzymy miłej zabawy!

                                                                                                                                                                                            Sabina Stolorz-Pospiszyl

                                                                                                                                                                                            Monika Legieć-Kwaśny

Poprawiony (środa, 30 listopada 2016 10:09)

 
17.11.2016 odbył się Okręgowe zawody II Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich w Krakowie. W zmaganiach uczestniczyło w tym roku, aż siedmiu reprezentantów szkoły:
Piotr Brzeźny, Dominika Cendry, Anna Fajlhauer, Sabina Hubczak, Anna Kozik, Anna Moczała, Katarzyna Pałczak.
Wyniki już 28.11.2016.

 


Poprawiony (środa, 23 listopada 2016 18:43)

 

 

11 listopada 2016 r. w Bielsku-Białej odbyły się uroczyste obchody 98. rocznicy Odzyskania Niepodległości. O godz. 15.00  w Kościele p.w. św. Maksymiliana Kolbego rozpoczęła się Msza Święta w intencji Ojczyzny. Następnie około godz. 16.30 jej uczestnicy przeszli w uroczystym marszu, na Cmentarz Wojska Polskiego przy ul. Saperów, gdzie miał miejsce Apel Poległych.

 

W uroczystościach uczestniczył Poczet Sztandarowy Szkoły pod opieką p. Moniki Legieć-Kwaśny.

 

Poprawiony (poniedziałek, 28 listopada 2016 13:01)

 Anita Laszczyk, uczennica klasy 3LA zajęła IX miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w miejskim "Konkursie wiedzy o Bielsku-Białej". We wtorek 15.11.2016 r. w sali sesyjnej ratusza laureaci Konkursu odbierali nagrody z rąk prezydenta miasta pana Jacka Krywulta, naczelnika Wydziału Kultury i Sztuki UM  pana Jerzego Pieszki oraz prezesa Towarzystwa Miłośników Ziemi Bielsko-Bialskiej pana Stanisława Biłki.
Anicie gratulujemy i życzymy powodzenia w  przyszłym roku!
Poprawiony (poniedziałek, 21 listopada 2016 10:56)